סניפים בארץ

אזור הצפון :

  • חיפה / נשר
  • קרית ביאליק
  • כרמיאל
  • עפולה
  • קרית אתא
  • מדריך:ניר לבשטיין דאן 4
  • יצירת קשר:050-6930625
  • ימים ושעות: ג', ה': 16:30-19:45.
  • איפה :מתנ"ס בית לנדאו, רח' אורח חיים1, גבעת נשר
  • מדריך:סלבה חזנוביץ דאן 3
  • יצירת קשר:052-3574437
  • ימים ושעות: א,ג 19:00-21:30
  • איפה :אקדמיה לאומנויות הלחימה, רח' דפנה 54
  • מדריך:סלבה חזנוביץ דאן 3
  • יצירת קשר:052-3574437
  • ימים ושעות: ב,ה 17:00-20:00
  • איפה :אשכול פיס כרמים, רח' מעלה אורט 15
  • מדריך: ז'ק ששון דאן 4
  • יצירת קשר:050-7504624
  • ימים ושעות: ימים א', ד' : 16:30-20:00 - גילאים: 4 ומעלה.
  • איפה :חטיבה תשע 25
  • מדריך:ניר לבשטיין דאן 4
  • יצירת קשר:050-6930625
  • ימים ושעות: ב, ד 16:00-18:00
  • איפה :אולם ספורט גבעת רם
  • סניף 2:
  • ימים ושעות: ב', ד': 18:00-21:00
  • איפה :אולם ספורט יבנה, רח' חנקין 32

אזור השרון :

  • כפר יונה
  • נתניה
  • בית ינאי
  • רעננה
  • כפר מנואש
    • מדריך:שלומי אבסידון דאן 6
    • יצירת קשר:052-8980011
    • ימים ושעות: ב,ה 16:00-21:30. 
    • איפה :אומנות התנועה, הרצל 9
    • לאתר המועדון לחצו כאן.
    • מדריך: איציק ביטון דאן 5
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • ימים ושעות: ב', ה' - 16:30-22:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - מרכז אופק - רח' פרופס אהרון פינת אח"י מאיר.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.

      סניף 2:

       

    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • מדריך בפועל:בן סרוסי דאן 2
    • יצירת קשר:052-4846365
    • ימים ושעות: ב', ה' - 17:30-19:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - שיכון מזרחי רח' דב הוז 3.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.

      סניף 3:

       

    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • מדריך בפועל:דורון ששון דאן 1
    • יצירת קשר:058-6278862
    • ימים ושעות: א', ה' - 17:30-19:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - נאות שקד רח' ד"ר סטופ 9, אזורים.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
    • סניף 4:

       

    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • מדריך בפועל: צחור גנדשי
    • יצירת קשר:
    • ימים ושעות: א', ה' - 17:30-19:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - קרית נורדאו ג' - 17:00-18:30.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
    • מדריך:אופיר הולינגר דאן 3
    • יצירת קשר:050-6599455
    • ימים ושעות: א,ד 16:15-18:00
    • איפה :בית ינאי - כפר הנוער "הדסה נעורים"
    • מדריך:יותנן פרס דאן  2 
    • יצירת קשר:052-8622470
    • ימים ושעות: א,ד -17:00-21:15 כל הגילאים. ה - 17:30 קבוצת בנות.
    • איפה :אחוזה 117
    • מדריך:שלומי אבסידון דאן 5
    • יצירת קשר:052-8980011
    • ימים ושעות: ימי ד'. 16:15-17:45.
    • איפה :בית העם, כפר מונאש
    • לאתר המועדון לחצו כאן.

אזור המרכז :

  • תל אביב
  • נס ציונה
  • אריאל
  • פתח תקווה - עמישב
  • קבוצת שילר -גן שלמה

סניף 1 :

    • מדריך: רפי נחום דאן 5
    • יצירת קשר:052-6575376
    • ימים ושעות: א', ד' 19:00-20:30
    • איפה :מכון גרייט שייפ, רח' אבן גבירול 68 פינת דוד המלך
  • סניף 2 :

     

    • מדריך: רפי נחום דאן 5
    • יצירת קשר:052-6575376
    • ימים ושעות: ב',ג',ב' 17:00-19:00
    • איפה : מרכז פייס עירוני ט , רח' לה גרדיה , 86 - פינת דרך הטייסים
  • סניף 3 :

     

    • מדריך: רפי נחום דאן 5
    • יצירת קשר:052-6575376
    • ימים ושעות: 
    • איפה : יד אליהו
    • מדריך: זהר בית אב דאן 5
    • יצירת קשר:050-8811912
    • ימים ושעות: א', ד': 16:15-20:30 - ילדים ונוער
    • איפה :אולם ספורט, בי"ס אשכול רח' נורדאו/נגבה

       

  • סניף 2 :

     

    • מדריך: יוני גרבר  דאן 3
    • יצירת קשר:050-2994433
    • ימים ושעות: ד': 19:30-22:00
    • איפה :אולם ספורט, בי"ס אשכול רח' נורדאו/נגבה
    • מדריך: אלי לבשטיין  דאן 8
    • יצירת קשר:050-5376123
    • ימים ושעות: ב,ה 18:15-22:00
    • איפה :רח' גנים 23

       

  • סניף 2 :

     

    • מדריך: מיכאל ברודסקי דאן 2
    • יצירת קשר:050-7192789
    • ימים ושעות: ב,ה 16:30-18:00
    • איפה :קאנטרי - דרך אפרתה

סניף 1 : פתח קוה - עמי שב 

    • מדריך: ברק שפירא דאן 5
    • יצירת קשר:052-3409192
    • ימים ושעות: ב,ד 16:45-21:30
    • איפה :מתנ"ס עמישב, קהילת שיקגו 1, הדר גנים

סניף 2 :  פתח תקוה - דרכי נועם

    • מדריך: דרור לוי דאן 2 
    • יצירת קשר:054-8160428
    • ימים ושעות: א,ד 17:30-23:00
    • איפה :רח' אמסטרדם 13

סניף 3 : פתח תקווה - מתנ"ס תקומה

    • מדריך: דרור לוי דאן 2
    • יצירת קשר:054-8160428
    • ימים ושעות: ג' 21:00-22:40
    • איפה : רמת הגולן 3
    • מדריך: איתמר טנא דאן 2 
    • יצירת קשר:052-3902664
    • ימים ושעות: ג' 17:00-19:00. ו' 15:00-16:00.
    • איפה :אולם טאקוונדו
  • ראש העין
  • ראשון לציון
  • רחובות
  • רמת גן
  • קרית אונו
    • מדריך: אלי לבשטיין
    • יצירת קשר:050-5376123
    • ימים ושעות: ג 18:30-21:30
    • איפה :בית הקשת - רח' אדיר 70, נווה אפק
  •  
    • מדריך:רפי נחום דאן 5
    • יצירת קשר:052-6575376
    • ימים ושעות: ג' 16:00-19:00. ו' 14:00-15:00.
    • איפה :קאנטרי ראשון לציון, שדרות בן גוריון
  • סניף 2 :
    • מדריך:חיים טריווקס דאן 4
    • יצירת קשר:050-5945792
    • ימים ושעות: א', ה': 17:00-20:30.
    • איפה :אקדמיה לאומנויות לחימה, רוטשילד 82
  • מדריך:חיים טריווקס דאן 4
  • יצירת קשר:050-5945792
  • ימים ושעות: ב,ד 17:00-22:00
  • איפה :בי'ס דה-שליט, דוד שמעוני 11

 

    • מדריך: יקיר סורוסקי דאן 3
    • יצירת קשר:050-9077751
    • ימים ושעות: א', ד' - 21:00-22:00
    • איפה :הרואה 2 פינת רח' הרצל - מועדון "פיזיקל"
    • מדריך:רפי נחום דאן 5
    • יצירת קשר:052-6575376
    • ימים ושעות: א, ג ילדים: 19:00. בוגרים 20:00.
    • איפה :אולם בית הספר יעקב כהן, דרך רפאל איתן
    • לאתר של רפי לחצו כאן.
       
  • צופים
  • כפר יעבץ
  • כפר סבא
  • מושב ישרש
    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • מדריך בפועל:מתן ששון דאן 2
    • יצירת קשר:052-7929979
    • ימים ושעות: א', ה' - 17:30-19:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - צופים
      מועדון הישוב.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
  •  
    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • מדריך בפועל:נאור ינאי דאן 1
    • יצירת קשר:054-6710890
    • ימים ושעות: ימי ד' - 17:45-21:00.
    • איפה :סניף נוקאאוט - צופים
      מועדון הישוב.
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
    • מדריך: איציק ביטון דאן 4
    • יצירת קשר: 054-7701572
    • ימים ושעות: א', ה' - 17:30-19:00.
    • איפה :רחוב משה סנה - 4 רחבת ישראל סדן
    • לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
    • מדריך: יצחקי דאן 1 
    • יצירת קשר: 0547849445
    • ימים ושעות: ימי א וד 20:30-22:00 - קבוצת בוגרים.
    • איפה : מושב ישרש, הירדן 41.

יהודה ושומרון :

  • בית יתיר
  • פני חבר
  • ברקן
  • יקיר
  • הר ברכה
    • מדריך:  לוטם מיטשל חום 
    • יצירת קשר:0548088747
    • ימים ושעות: גברים בלבד
      ימי ראשון 21:00-22:00 - גברים 18+
      יום שני: 16:00-17:00 - גן חובה עד כיתה ד.
      יום שני 17:00-18:00 - בנים כיתות ה - ח.
    • איפה : מצודת יהודה
    • מדריך: לוטם מיטשל חום 
    • יצירת קשר:0548088747
    • ימים ושעות: גברים בלבד
      יום חמישי 16:00-17:00 - בנים כיתה א עד  ד.
      17:00-18:00 - בנים כיתות ב עד ח.
    • מדריך: אלי לבשטיין דאן 8  
    • יצירת קשר: 050-5376123
    • ימים ושעות: 
      ה' 16:00-18:00
    • מדריך: אלי לבשטיין דאן 8  
    • יצירת קשר: 050-5376123
    • ימים ושעות: 
      ד' 16:30-20:30
    • מדריך: מיכאל ברודסקי דאן 2 
    • יצירת קשר:050-5376123
    • ימים ושעות: יום ג 
    • איפה: ישוב הר ברכה

אזור ירושלים :

  • מודיעין
    • מדריך:יוספה הרטשטיין דאן 4
    • יצירת קשר:052-5974461
    • ימים ושעות: א 18:00-19:00
      ד 17:00-19:00
    • איפה : ביה"ס​ עירוני ג , חטיבת המנחנים 35

אזור דרום:

  • ניר עם
  • מצפה רמון
  • שדה בוקר
  • אופקים
    • מדריך: רועי שחר דאן 2
    • יצירת קשר:054-7701572
    • ימים ושעות: ב,ה 18:15-21:30
    • איפה : קיבוץ ניר עם - מתקן של חברת "גלובל"
    • אתר: rskm.co.il
    • מדריך:נתן קרצמן דאן 1
    • יצירת קשר:054-7701572
    • ימים ושעות: א,ה 16:00-20:00
    • איפה :אולם ספורט עירוני - הרשמה דרך המתנ"ס.
    • מדריך:נתן קרצמן דאן 1
    • יצירת קשר:054-7701572
    • ימים ושעות: א,ה 20:30-21:30  - בוגרים
    • איפה :מדרשת בן גוריון -הרשמה דרך מתנ"ס  רמת הנגב.
    • מדריך:פאבל בסקין דאן 1
    • יצירת קשר:054-7626539
    • ימים ושעות: א,ה 16:00-20:00
    • איפה :מקלט שפירא 72 ליד החדר כושר
  • אשקלון
  • אוניברסיטת בן גוריון
    • מדריך: אלכס דיאצנקו
    • יצירת קשר: 0547953500
    • ימים ושעות: א,ד 17:30-21:30
    • איפה : עליית הנוער 12 - האקדמיה לאומנויות לחימה - קומה 2 
    • מדריך:פאבל בסקין דאן 1
    • יצירת קשר:054-7626539
    • ימים ושעות: ימי א' החל משעה 12:00
    • איפה :