סניפים בארץ

רשימת הסניפים לפי אזורים עם המידע המלא נמצאת מתחת למפה. להגעה ישירות למידע לחץ כאן.
אזור הצפון
מתנ"ס בית לנדאו, רח' אורח חיים1, גבעת נשר
ג', ה': 16:30-20:30
ניר לבשטיין דאן 3
050-9630625
אקדמיה לאומנויות הלחימה, רח' דפנה 54
א,ג 19:00-21:30
סלבה חזנוביץ דאן 3
052-3574437
אשכול פיס כרמים, רח' מעלה אורט 15
ב,ה 17:00-20:00
סלבה חזנוביץ דאן 3
052-3574437
רח' הגן 3
ימים א', ד' : 16:30-19:30
גילאים: 4 ומעלה.
ז'ק ששון דאן 3
050-7504624
אולם ספורט גבעת רם
ב, ד 16:00-18:00
ניר לבשטיין דאן 3
050-6930625


אולם ספורט יבנה, רח' בורוכוב 22
ב', ד': 18:30-20:30
ניר לבשטיין דאן 3
050-6930625
אזור השרון
אומנות התנועה, הרצל 9
ב,ה 16:00-21:30. ג 16:45-18:15. ו 13:00-13:45.
שלומי אבסידון דאן 5
052-8980011
לאתר המועדון לחצו כאן.
סניף נוקאאוט - מרכז אופק
רח' פרופס אהרון פינת אח"י מאיר.
ב', ה' - 16:45-22:00.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.


סניף נוקאאוט - שיכון מזרחי
רח' דב הוז 3.
ב', ה' - 17:30-19:00.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
מדריך בפועל: בן סרוסי דאן 2
052-4846365
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.


סניף נוקאאוט - נאות שקד
רח' ד"ר סטופ 9, אזורים.
א', ה' - 17:30-19:00.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
מדריך בפועל: דורון ששון דאן 1
058-6278862
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.


סניף נוקאאוט - קרית נורדאו
ג' - 17:00-18:30.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
מדריך בפועל: צחור גנדשי
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
כפר הנוער "הדסה נעורים"
א,ד 16:00-21:30
אופיר הולינגר דאן 2
050-6599455
אחוזה 117
א,ד -16:00-21:00 כל הגילאים.
ה - 17:30 קבוצת בנות.
יונתן פרס
052-8622470
בית העם, כפר מונאש.
ימי ד'. 16:15-17:45.
שלומי אבסידון דאן 5
052-8980011
לאתר המועדון לחצו כאן.
אזור המרכז
מכון גרייט שייפ, רח' אבן גבירול 68 פינת דוד המלך
א 19:00-20:30. ד 19:00-20:30.
רפי נחום דאן 5
052-6575376
לאתר של רפי לחצו כאן.


מרכז חוגים עירוני ט, לה גרדיה 86 פינת דרך הטייסים
ב,ה 17:00-20:00
רפי נחום דאן 5
052-6575376
לאתר של רפי לחצו כאן.
ילדים ונוער: אולם ספורט, בי"ס אשכול רח' נורדאו/נגבה
א', ד': 16:15-20:30
זהר בית אב דאן 5
050-8811912


בוגרים: אולם ספורט, בי"ס אשכול רח' נורדאו/נגבה
א'/ד': 19:30-22:00
יוני גרבר דאן 2
052-4687772
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
רח' גנים 23
ב,ה 18:15-22:00
אלי לבשטיין דאן 7
050-5376123


קאנטרי- ASC
ב,ה 16:30-18:00
אלי לבשטיין דאן 7
050-5376123


מתנ"ס עמישב, קהילת שיקגו 1, הדר גנים
א,ד 17:45-22:45
ברק שפירא דאן 4
052-3409192
לאתר לחצו כאן
אולם טאקוונדו
ג' 17:00-19:00. ו' 15:00-16:00.
איתמר טנא דאן 2
052-3902664
לאתר חוגל לחצו כאן.
בית הקשת - רח' אדיר 70, נווה אפק
ג 18:30-21:30
אלי לבשטיין
050-5376123

קאנטרי ראשון לציון, שדרות בן גוריון
ג' 17:00-19:30. ו' 14:00-17:00.
רפי נחום דאן 5
052-6575376
לאתר של רפי לחצו כאן.


אקדמיה לאומנויות לחימה, רוטשילד 82
א', ה': 18:00-21:30.
חיים טריווקס דאן 4
050-5945792

לקישור לאתר חוגל לחצו כאן.

בי'ס דה-שליט, דוד שמעוני
ב,ד 16:30-22:00
חיים טריווקס דאן 4
050-5945792

לקישור לאתר חוגל לחצו כאן.

הרואה 2 פינת רח' הרצל - מועדון "פיזיקל"
ב,ה 16:30-18:30. א,ד 21:30-22:30.
אלי לבשטיין דאן 7
050-5376123
מדריך בפועל: יקיר סורוסקי (דאן 3) טלפון: 050-9077751.
אולם בית הספר יעקב כהן, דרך רפאל איתן.
א, ג ילדים: 19:00. בוגרים 20:00.
רפי נחום דאן 5
052-6575376
לאתר של רפי לחצו כאן.
סניף נוקאאוט - צופים
מועדון הישוב.
א',ד' - 17:45-21:00.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
מדריך בפועל: מתן ששון דאן 2
052-7929979
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
סניף נוקאאוט - כפר סבא
רחוב משה סנה - 4 רחבת ישראל סדן
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
סניף נוקאאוט - כפר יעבץ
ימי ד' - 17:45-21:00.
איציק ביטון דאן 4
052-6969287
מדריך בפועל: נאור ינאי דאן 1
054-6710890
לאתר רשת נוקאאוט לחצו כאן.
אזור ירושלים
ביה"ס לפיד, השקמה 67
א18:00-19:00. ד 17:00-19:00.
יוספה הרטשטיין דאן 4
052-5974461
ביה"ס עירוני ג', חטיבת הצנחנים 35
א,ד 19:30-22:00
יוספה הרטשטיין דאן 4
052-5974461
אזור דרום
ב,ה 18:00-21:00
רועי שחר דאן 1
054-7701572
אולם ספורט עירוני
א,ה 16:00-20:00
נתן קרצמן דאן 1
058-4075726
הרשמה דרך המתנ"ס.
לאתר הסניף לחצו כאן.
מדרשת בן גוריון
קבוצת בוגרים
הרשמה במתנ"ס רמת הנגב
א', ה': 20:30-21:30.
נתן קרצמן דאן 1
058-4075726
מקלט שפירא 72 ליד חדר הכושר.
ימים א' וג' 17:30-19:30.
פאבל בסקין דאן 1
054-7626539
לקישור לדף חוגל לחצו כאן.
אולם הספורט בשכונת משה"ב א
ב',ה': 17:00-20:00
פאבל בסקין דאן 1
054-7626539
ימי א' החל משעה 12:00
פאבל בסקין דאן 1
054-7626539
אולם "אלון" ברחוב יאשיהו 8.
ימי ה': בנות 17:30-18:30. בנים 18:30-20:00.
פאבל בסקין דאן 1
054-7626539
לקישור לדף חוגל לחצו כאן.